Як створювався саундтрек до проекту Apple-Man

17 вересня 2021
Як створювався саундтрек до проекту Apple-Man

Вийшов документальний фільм про створення саундтреку до фільму Apple-Man від режисера Василя Москаленко.


«Кожному супергеройському фільму потрібен потужний саундтрек, - зазначив режисер проекту Василь Москаленко. – Для України це новий жанр, і знайти музиканта, який би впорався з цією задачею, було непросто. Ми шукали автора пісні з чудовим почуттям гумору - бо фільм комедійний. Водночас, це мав бути композитор, що може створити масштабну композицію у голлівудському стилі. Дуже складне завдання. І мене вразило, наскільки чудово впоралася з ним Jerry Heil».  

«Я серед дня ходила по квартирі – намотувала круги. Хотіла щоб якась епічна була мелодія, щоб вона пробирала трубами, незаурядними мелодичними ходами»,- розповіла Джеррі Хейл про процесс написання саундтреку до фільму Apple-Man.

«Яна (Jerry Heil) та її саундпродюсер Рома Черенов (Morphom) – неймовірно талановиті люди. - прокоментував режисер Василь Москаленко. «Вони тонко відчули проект. Коли саундтрек був готовий, вийшло настільки круто,що я вирішив зняти для Jerry Heil кліп».

«Мене посадили на Харлей – і я благополучно з ним разом впала, - розповіла Jerry Heil. - Мені довелося навчитися правильно тримати пістолет… А ось чого гримери наносили мені дуже реалістичні краплі крові, дивиться у видео! Зйомка пролетіла наче за  п'ять  хвилин – настільки комфортно було працювати з Васею, як з режисером. І взагалі команда дуже приємна».

ПРО ФІЛЬМ APPLE-MAN:

Apple-Man став найуспішнішим кіно-проектом зі Східної Європи на американській платформі Kickstarter. Це привернуло увагу закордонних ЗМІ. Американське видання Cinemablend порівняло українського супергероя з фільмами про Людей-Ікс, німецький журнал Filmstarts – з супергеройським серіалом The Boys від Amazon.

 Проект викликав позитивну реакцію, навіть привернувши увагу голлівудської зірки Дженніфер Еністон.

«Якщо Вам до душі божевільні пригоди Карла Урбана в «The Boys », радимо до перегляду не менше божевільний трейлер українського проекту Apple-Man - не зважаючи на те, що за цим проектом не варто багатомільярдні корпорація Amazon», - пише німецьке видання Filmstarts.

Партнери