ВАСИЛЬ МОСКАЛЕНКО ТА БЕКХЕМ ОТРИМАЛИ НОМІНАЦІЇ ВІД КІНОФЕСТИВАЛЮ BIRMINGHAM FILM

17 вересня 2019
ВАСИЛЬ МОСКАЛЕНКО ТА БЕКХЕМ ОТРИМАЛИ НОМІНАЦІЇ ВІД КІНОФЕСТИВАЛЮ BIRMINGHAM FILM

Український режисер Василь Москаленко та син зіркового футболіста Девіда Бекхема Бруклін Бекхем отримали номінації від кінофестивалю Birmingham Film festival (Великобританія).

Василь Москаленко отримав номінацію в категорії «короткометражні фільми» за трилер «Синтетична Любов». Двадцятирічний Бруклін Бекхем отримав номінацію в категорії «музичне відео» як режисер кліпу до пісні групи Jaws «Кінець світу».

Birmingham Film festival – міжнародний кінофестиваль у другому за розмірами місті Великобританії. Організатори фестивалю – Кевін Макдонах та Дін Вільямс. Патронами фестивалю є Стівен Найт та Тревор Бітті.

«Я дуже вдячний організаторам та патронам Birmingham Film festival. Завдяки їм українське кіно стає ближче до глядачів з Великобританії»,- прокоментував режисер Василь Москаленко.

Роботи Василя Москаленко та Брукліна Бекхема будуть показані відвідувачам кінофестивалю у кінотеатрі Millenium Point. Серед журі фестивалю – зірки британського кіно та естради, наприклад Нік Родес, засновник группи Duran Duran.

Фестиваль пройде з 1 по 10 листопада.

Галерея

Партнери