APPLE-MAN – НАЙУСПІШНІШИЙ ФІЛЬМ ЗІ СХІДНОЇ ЄВРОПИ ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ KICKSTARTER

25 листопада 2020
APPLE-MAN – НАЙУСПІШНІШИЙ ФІЛЬМ ЗІ СХІДНОЇ ЄВРОПИ ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ KICKSTARTER

Комедійний фільм про супергероїв Apple-Man режисера Василя Москаленко успішно завершив збори бюджету на американській платформі Кікстертер.

Проект зібрав 101 700 євро (120 000 доларів), ставши найуспішнішим фільмом зі Східної Європи за всю історію американської платформи.

Kickstarter - сайт для залучення грошових коштів на реалізацію креативних проектів, яким користуються і голлівудські режисери. Наприклад, тут збирав гроші на фільм лауреат Оскара Спайк Лі. 16 проектів Kickstarter отримали номінації на премію Оскар. 3 проекти - виграли Оскар. Фільм "Кунг-Ф'юрі" завдяки успіху на Кікстартері отримав у каст Арнольда Шварценеггера і Майкла Фассбендера.

Епічний трейлер фільму режисера Василя Москаленко Apple-Man був розміщений на сайті Kickstarter, і з перших днів привернув уваги кінокритиків США, Німеччини, Австралії, Японії, Польщі.

Найбільше незалежне видання США про кіно CinemaBlend порівняло проект Hollywood Ukraine з легендарною серією Марвел «Люди-Ікс». А німецький кіно-журнал FILMSTARTS порекомендував український фільм фанатам супергеройського хіта від студії Amazon "The Boys" ( «Пацани»).

«Якщо Вам до смаку божевільні пригоди Карла Урбана в « The Boys », радимо до перегляду не менш божевільний трейлер «Apple-Man» - не дивлячись на те, що за цим проектом не стоїть багатомільярдна компанія на кшталт Амазону», - відзначило німецьке видання.

На кікстартері проект «Hollywood Ukraine» зібрав 120 000 доларів. Це безпрецедентний випадок в історії українського кінематографа, коли проект заробляє гроші фактично до початку виробництва. Крім того, це більше, ніж касові збори у 90% знятих в Україні фільмів.

Посилання на компанію Кікстартер - Apple-Man by Vasyl Moskalenko — Kickstarter

Трейлер 4

Бекстейдж 

Галерея

Партнери