ТИЗЕР ФІЛЬМУ APPLE-MAN У КІНОТЕАТРАХ!

25 серпня 2021
ТИЗЕР ФІЛЬМУ APPLE-MAN У КІНОТЕАТРАХ!

Тизер фільму про першого українського супергероя презентовано у кінотеатрах країни.

Український гумористичний бойовик з назвою Apple-Man розповідає про комедійного супергероя на ім’я Людина-Яблуко, що захищає світ від сил темряви. Apple-Man живе у секретній печері, вхід до якої знаходиться під Дніпром. Роль супергероя зіграв режисер фільму Василь Москаленко. 

Український супергеройський проект отримав високу оцінку за кордоном. Фільм став сенсацією на американській платформі Kickstarter, а німецьке видання Filmstarts порівняло його з супергеройським хітом від Amazon. 

Комедійний бойовик з назвою Apple-Man – це гумористична алюзія на супергеройські фільми Марвел та DC. Проект став прикладом того, як знятий у власній кімнаті креативний ролик може еволюціонувати до проекту світового масштабу. 

Перший трейлер було знято під час першої хвилі карантину у кімнаті площею 15 кв.м. Проект викликав позитивну реакцію, навіть привернувши увагу голлівудської зірки Дженніфер Еністон. Згодом, Apple-Man став найуспішнішим кіно-проектом зі Східної Європи на американській платформі Kickstarter. Це привернуло увагу закордонних ЗМІ. Американське видання Cinemablend порівняло українського супергероя з фільмами про Людей-Ікс, німецький журнал Filmstarts – з супергеройським серіалом The Boys від Amazon. 

«Якщо Вам до душі божевільні пригоди Карла Урбана в «The Boys », радимо до перегляду не менше божевільний трейлер українського проекту Apple-Man - не зважаючи на те, що за цим проектом не варто багатомільярдні корпорація Amazon», - пише німецьке видання Filmstarts.

Виконавець головної ролі Василь Москаленко зазначає, що підготовка до зйомок була дуже непростою.

 «Apple-Man - це герой, що є уособленням правильно харчування та здорового способу життя, - розповів Василь Москаленко. - Відповідно, він має бути у непоганій фізичній формі. Це треба було враховувати при підготовці до зйомок. Я збільшив навантаження на тренуваннях. Наприклад, додав біг на дистанцію 20 кілометрів, 3-4 рази на тиждень». 

Повний каст фільму наразі тримається у секреті. Відомо, що роль супергероїні Дівчини-Вишні заграє Іванна Онуфрійчук. Також, у проекті візьме участь Вікторія Любухіна.

Оператор-постановник – Володимир Кратінов. 

Режисер – Василь Москаленко

Продюсер – Вікторія Леженко. 

Виробництво фільму – кінокомпанія Hollywood Ukraine. 

Сайт компанії - hollywoodukraine.com

Реліз тизеру відбувся презентовано за підтримки кіно-дистрибьютора Сineverse. 

Партнери