Сценарист Hollywood Ukraine знімає фільм з оператором Спілберга

10 грудня 2021
Сценарист Hollywood Ukraine знімає фільм з оператором Спілберга

 

Майк Маккі, сценарист компанії Hollywood Ukraine, що працював над сценаріями до фільмів “The Chorbobyl Fallout” та “Superhuman”, знімає фільм з оператором Стівена Спілберга та Роберта Земекіса Діном Канді.

Маккі та Канді працюють над проектом у стилі “Справжнього Детектива” під назвою The Sleuth. 

Дін Канді - справжня легенда Голлівуду на рівні з такими майстрами операторського мистецтва, як Роджер Дікенс та Еммануель Любецькі. 

Одна з його перших робіт - фільм жахів “Хелловін” Джона Карпентера 1978 року. З Карпентером Дін зніме також фільми “Втеча з Нью-Йорку”, “Щось” та “Великий переполох у маленькому КитаЇ”. 

У 1985 році виходить фільм “Назад у майбутнє” Роберта Земекіса. Фільм стає кращим фільмом року, зробивши Діна Канді оператором номер 1 у світі. За роботу над фільмом “Хто підставив Кролика Роджера” Дін Канді отримає номінацію на премію Оскар. Він продовжує працювати з Земекісом над другою та третьою частинами “Назад у майбутнє”. 

 У 1993 році Канді знімає блокбастер Стівена Спілберга “Парк Юрського Періоду”. Далі майже кожного року у кар’єрі Канді з’являються нові хіти прокату: “Флінстоуни”, “Апполон-13”, “Чого хочуть жінки”, “Шпигун по сусідству” с Джекі Чаном, “Гарфілд”, “Гарфілд-2” та ін. 

 

 

Партнери