РОБОТ І ВІРТУАЛЬНА РЕАЛЬНІСТЬ: ГОЛЛІВУДСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ У ФІЛЬМІ УКРАЇНСЬКОГО РЕЖИСЕРА

15 серпня 2020
РОБОТ І ВІРТУАЛЬНА РЕАЛЬНІСТЬ: ГОЛЛІВУДСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ У ФІЛЬМІ УКРАЇНСЬКОГО РЕЖИСЕРА

Apple-Man трансформується – на масштабний бойовик з застосуванням надсучасних голлівудських технологій.

Три місяці тому в Інтернеті з’явився трейлер комедійного супергеройського фільму Apple-Man. Проект був знятий в умовах карантину в одній кімнаті командою з двох чоловік. Креативний підхід до зйомок викликав інтерес у всьому світі. Тоді сотні каналів та друкованих ЗМІ розказали про винахідливих українських фільмейкерів.  

Ми раді повідомити, що проект Apple-Man трансформуються – з камерного проекту, знятого у кімнаті площею в 15 квадратних метрів, на масштабний бойовик з застосуванням надсучасних голлівудських технологій.

Український режисер Василь Москаленко почав зйомки стартових сцен повнометражного фільму Apple-Man. На зйомках фільму Василя вже побували представники англомовної української газети Kyiv Post та телеканалу УКРАЇНА-24.

Комедійний бойовик про супергероїв став першим українським фільмом, який знімається в LED-студії з віртуальними декораціями Unreal Engine. Крім того, це перший фільм в світі, який знімає робот, синхронізований з віртуальним світом.

Українські фахівці - треті в світі, хто зміг освоїти цю складну технологію. І перші, хто застосував її для зйомок повнометражного фільму, обігнавши навіть найбільші голлівудські студії.

Зокрема, Apple-Man став першим повнометражним фільмом в світі, в якому поєднані дві ультра-сучасні кінотехнології: віртуальні декорації і робот-кран.

Віртуальні декорації відображаються на гігантських екранах, розташованих навколо знімального майданчика. Віртуальними декораціями може бути що завгодно - космічна станція або центр Нью-Йорка.

Робот «тримає» камеру у величезній механічної радіокерованої і блискавично пересувається по майданчику, слідуючи командам оператора. Робот синхронізований з віртуальним світом Unreal Engine, який відображається на екранах, тому при зйомці створюється ефект повного занурення. Згладжуються кути, змінюється перспектива і т.д.

Партнери