“ОТРИМАЛА КАЙФ”: УКРАЇНСЬКА ЗІРКА КСЕНІЯ МІШИНА ПРО ЗЙОМКИ У ХОРРОРІ ВАСИЛЯ МОСКАЛЕНКО

20 листопада 2021
“ОТРИМАЛА КАЙФ”: УКРАЇНСЬКА ЗІРКА КСЕНІЯ МІШИНА ПРО ЗЙОМКИ У ХОРРОРІ ВАСИЛЯ МОСКАЛЕНКО

Зірка "Кріпосної" та "Холостячки" Ксенія Мішина знялася у фільмі жахів режисера Василя Москаленко.

Проект називається THE CHERNOBYL FALLOUT, це перший український соціальний хоррор. Фільм повністю на англійській мові, сценарій адаптований голлівудським сценаристом Майком Маккі.

За сюжетом, у Чернобильській Зоні Відчуження при таємничих обставинах зникає вчений з Великобританії (виконавець ролі - Роб Фельдман). Його сестра Олівія (Хлоя Луїза Буенс) прилітає в Україну й відправляється на пошуки у місто-привид Прип’ять. Вона знайомиться з Анастасією, екстравагантною дівчиною, що працює адміністратором у місцевому готелі, і просить її допомогти з пошуками брата.

Саме персонаж Анастасії і грає Ксенія Мішина.

“Однією з моїх кіномрій - чи скоріше кіноцілей - були зйомки у хоррорі, - розповідає Ксенія Мішина. - І вуаля, нещодавно я примірила на себе роль у фільмі жахів і отримала кайф від процесу. Не зважаючи на те, що роль була невеликою, в мене залишився синець на тілі. А ще чекало довге разгримування після складного кривавого мейку. 

Завжди було цікаво, чи страшно на зйомках хоррору. Виявилося що ні, скоріше забавно й весело. Хоча, думаю, що це більш заслуга команди.”

Режисер проекту Василь Москаленко та Ксенія Мішина на знімальному майданчіку багато репетирували, деякі сцени знімали по кілька разів, але знаходили час й поспілкуватись й подуркувати.

«Його (Василя Москаленко) історія та погляди викликають повагу та захват, - розповіла Ксенія Мішина про роботу з режисером Василем Москаленко. - Дуже приємно працювати з цілеспрямованими людьми, що замотивовані власними мріями».

«Ксенія - дуже талановита та працьовита, - поділився враженнями від роботи з Ксенією Мішиною режисер проекту Василь Москаленко. – «Вона чудово впоралася з роллю на англійській мові. Думаю, що у Ксюші великі перспективі у світовому кіно.» 

Головну роль у фільмі The Chrnobyl Fallout зіграла акторка з Великобританії Хлоя Луїза Буенс (останні релізи «Круелла» - Walt Disney, «Кінгсман» - 20th Century Fox). Також, серед касту фільму Роб Фельдман («Вбиваючи Єву» - BBC America), Олег Драч («Смерть Сталіна», «Ціна правди»), Кіра Подольска («Кріпосна»).

Виробник фільму The Chernobyl Fallout – кінокомпанія Hollywood Ukraine.

«Чудова доброзичлива команда, з якою ми не встигли посваритися. Або не вистачило часу, або перемогла дружба, - з посмішкою розповідає Ксенія про роботу на знімальному майданчику з командою Hollywood Ukraine.

Галерея

Партнери