КРИТИКИ ПОРІВНЯЛИ APPLE-MAN З ФІЛЬМАМИ «ЛЮДИ-ІКС» ТА СЕРІАЛОМ «BOYS»

24 жовтня 2020
КРИТИКИ ПОРІВНЯЛИ APPLE-MAN З ФІЛЬМАМИ «ЛЮДИ-ІКС» ТА СЕРІАЛОМ «BOYS»

Зарубіжні кінокритики порівняли проект українського режисера Василя Москаленко з фільмами Marvel "Люди-Ікс" і серіалом "Boys" від Amazon.

Кілька днів тому проект "Hollywood Ukraine" Apple-Man вийшов на американську платформу Кікстартер. Кікстартер – платформа для залучення грошових коштів на реалізацію креативних проектів. Також, це стартовий майданчик для багатьох голлівудських фільмів. Тут збирав гроші на фільм лауреат Оскара Спайк Лі. А фільм «Кунг-Ф'юрі» завдяки успіху на Kickstarter зміг  отримати у каст Арнольда Шварценеггера і Майкла Фассбендера.

Епічність трейлер фільму Василя Москаленко привернув увагу зарубіжних кінокритиків. Найбільше незалежне видання США про кіно CinemaBlend порівняло український проект з легендарної серією Марвел «Люди-Ікс» і анімаційним фільмом студії Коламбія Пікчерз "Хмарно, можливі опади у вигляді фрикадельок». А німецький кіно-журнал FILMSTARTS порекомендував український фільм фанатам недавнього супергеройського хіта від Amazon "The Boys" ( «Пацани»).

«Якщо Вам до смаку божевільні пригоди Біллі Бутчера у виконанні Карла Урбана з «пацанів», радимо до перегляду не менш божевільний трейлер «Apple-Man» - не зважаючи на те, що за цим проектом не стоїть багатомільярдна компанія Амазон», - пише німецьке видання.

Партнери