Актор серіалів “Outlander” та “Демони Да Вінчі” - у фільмі Василя Москаленко

03 січня 2022
Актор серіалів “Outlander” та “Демони Да Вінчі” - у фільмі Василя Москаленко

Фільм The Chornobyl Fallout є яскравим прикладом успішного кіно-співробітництва України та Великобританії.

Серед британського касту, який доєднався до роботи над фільмом - актор Джеффрі Ньюленд, відомий за серіалами “Демони Да Вінчі”, “Чужеземка” (“Outlander”) та “Привиди” BBC. 

Джеффрі Ньюленд виріс у Шотландії. Закінчив консерваторию драматичного мистецтва у Брістолі Old Vic Theatre School та інститут театру та кіно Лі Страсберга у Нью-Йорку. 

Джеффрі був актором Королевської шекспірівської трупи, перед тим як зосередитись на ролях у телебаченні та кінематографі.

Одна з перших робіт Джеффрі - серіал “Привиди” (Spooks) на BBC. Серіал розповідає про роботу 

Британської контррозвідки MI5 і має 91% рейтинг на веб-ресурсі Rotten Tomatoes. 

Після “Привидів”, Джеффрі запросили приєднатися до касту масштабного історичного серіалу  “Демони да Вінчі”. Серіал є драмою, де описується раннє життя Леонардо да Вінчі у період Відродження в Італії. 

Серед останніх робіт Джеффрі - хітовий серіал Outlander (“Чужеземка”) виробництва Sony Pictures. Проект знятий за серією романів Діани Геблдон. Отримав премію “Вибір народу” каналу CBS. 

“Дуже приємно було працювати над українським проектом”, - зазначив Джеффрі Ньюленд про роботу над фільмом The Chernobyl Fallout. - “Цікавий досвід, та чудові емоції”. 

Нагадаємо, що серед акторського касту фільму - Хлоя Луіза Буенс,  Ксенія Мішина, Роб Фельдман , Олег Драч, Кіра Подольска та Вікторія Любухіна. 

Режисер проекту - Василь Москаленко, оператор-постановник - Володимир Кратінов, продюсер - Вікторія Леженко 

Партнери